Nenechte se obírat o peníze zákazníků

OBJEDNÁVKA

Nenechte se obírat
o peníze zákazníků

Vyplňte svou objednávku zde:


100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

S mojí garancí si můžete být na 100% jistí, že se vám vaše investice do grafického vzdělání vrátí. V případě, že po absolvování kurzu nebudete přesvědčení, že tyto znalosti využijete v praxi, tak mi jen do 30 dnů od koupě napište email a já Vám bez zbytečných otázek vrátím všechny vámi za kurz zaplacené peníze... Bez průtahů. Hned.

VAŠE ÚDAJE JSOU V BEZPEČÍ

Garantuji Vám 100% soukromí. Pohybujete se na tomto webu pomocí zabezpečeného protokolu https a všechny informace jsou bezpečně šifrovány. Velmi si vážím vaší důvěry a vaše údaje NIKDY nesdělím jiným subjektům. Vaše data jsou u mě zkrátka v bezpečí.

ZABEZPEČENÁ PLATBA

Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL.

MÁTE DOTAZ?

V případě, že máte jakékoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat na emailu miloslav@miloslavlatal.cz nebo na tel. +420 723 103 642. (Na telefonu jsem vám k dispozici od 9 do 16 hod. V případě nedostupnosti mi pošlete SMS a já vám zavolám zpět)Ebook se na vás už těší 😉

Miloslav Látal
Miloslav Látal
Neobyčejný vývojář

A co říkají ti, kteří již ebook četli?

Miloslave, díky za e-book, který mě nastartoval k tomu, abych konečně začala tvořit jinak. Mám svůj web, píšu blog, vytvářím příspěvky na fanpage. Byl mi sice dán do vínku dar psaní. Horší už je to ale s grafikou. Ovšem díky tvému e-booku už se s ní začnu kamarádit. Líbí se mi, že mám pěkně pohromadě základní pojmy z grafiky. A hlavně! Konečně chápu tu pro mě doteď nesrozumitelnou „ajťáckou“ mluvu. Umíš to dobře vysvětlit i takovému laikovi, jako jsem já.
www.erikahanackova.cz

Mgr. Erika HanáčkováJazyková poradkyně a korektorka

Tento eBook má pre mňa nevyčísliteľnú hodnotu. Áno, dajú sa tieto informácie pohľadať aj na internete, tu však to mám ako celok. Naozaj sú tu všetky informácie potrebné k spracovaniu základnej grafiky, hlavne v začiatkoch pri tvorbe ebooku, webu, či iného textového diela. Je neoceniteľné mať po ruke publikáciu počas tvorby, ako manuál. Sám som sa musel k určitým informáciám vracať, najmä v začiatkoch práce. Čítanie je zaujímavé. Mňa oslovila charakteristika obrázkov podľa tvaru. Až doteraz som si to neuvedomoval a pochopil som, kde a aký obrázok je vhodný k prezentácii. A vďaka týmto informáciám musím všetky obrázky na webe prerábať.

Pavel Navrátil