Proč používat grafiku na webu

Udržet grafický styl osobní nebo firemní webové stránky na vyšší úrovni není vůbec snadný úkol. Vyžaduje určité úsilí při přidávání vizuálního obsahu na vaše stránky. Tato námaha se ale vyplácí více způsoby. Kvalitní zpracování obrázků je podle statistických údajů jeden z nejlepších způsobů, jak udržovat zájem mezi návštěvníky nebo stránky na sociální síti. Proč používat grafiku na webu?

 • Přispívá k efektivnější komunikaci
 • Přitahuje diváky
 • Zvyšuje prestiž značky
 • Rozhoduje o koupi

Z jakého důvodu?

Infografika - proč používat grafiku na webu

Ale o všechny tyto výhody se připravujete

Tedy v případě, že vaše obrázky nejsou poutavé, nebo se nezobrazují návštěvníkům správně.

Jak to napravit?

Teď už víte, proč používat grafiku na webu. Grafika je magnet. Jenže znáte ten pocit k zešílení, když se večer podíváte do Google Analytics a tam vidíte, že 90% návštěvníků vaší stránky, na kterou pouštíte reklamu, odešlo bez toho, aby vám zanechali kontakt, nebo pokračovali na vašem webu dál na jinou stránku?

V ebooku “Nenechte se obírat o peníze zákazníků!” se s vámi podělím o jeden z nejhlavnějších důvodů rychlého odchodu návštěvníků z webových stránek. A také vám prozradím, co s tím můžete jednoduše začít dělat.

Přihlašte se k V.I.P. novinkám Miloslava Látala a získejte přístup k neveřejným nabídkám online kurzů, webinářů a hodnotného obsahu ZDARMA, jako např. Nenechte se obírat o peníze zákazníků

Nenechte se obírat o peníze zákazníků

Neveřejné nabídky a hodnotný obsah jako např. tento ebook obdržíte skrze svůj e-mail zdarma několikrát do týdne. Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu já (Miloslav Látal) zpracovávat v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů pouze za účelem zasílání novinek.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zasílání V.I.P. novinek Miloslava Látala na 4 roky. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na odkaz Odhlásit se v každé zaslané zprávě. 

Vaše data jsou u mě zkrátka v bezpečí. Jedu podle GDPR.

Miloslav Látal
Jsem tvůrce počítačových programů a díky mně dnes už i běžní lidé bez technického talentu dokáží ovládnout své počítače sami na potřebné úrovni. V mých online kurzech se naučí pracovat s počítačem jak úplný začátečník, ze kterého se stane pokročilý uživatel, tak i když jste zkušenější, tak si rozšíříte své schopnosti a bude z vás expert. Možná, že ale máte jen nějaký problém s počítačem, nebo nějakou aplikací. V tomto případě využijte možnost konzultací.
Komentáře
 1. Renata napsal:

  Dobrý den, mám webové stránky Kosmetika pro náš domov, ale nelíbí se mi, navíc je neumím spravovat, pán co mi s nimi pomáhal mi to nějak nevysvětlil. Nemůžu si dovolit platit vysokou cenu, ale něco asi investovat budu muset. Díky Renata Frankova

  • Miloslav Látal napsal:

   Dobrý den Renato,
   příběh, který mi píšete slyším velmi často. Co se s tím dá dělat?
   Možnosti, které má člověk, který si chce vytvořit a spravovat web sám, představuji v článku jak na prodejní web. Mám v praxi vyzkoušeno s více než 200 lidmi, kteří s weby nikdy nepracovali, že díky MioWebu si zvládnout vytvořit a spravovat svůj web sami. Jak MioWeb vypadá se můžete podívat zde. Při pohledu na vaše stránky jsem nabyl dojmu, že by se vám hodil i eshop, který je možné pořídit přímo do MioWebu. Výhodou pak je snadná správa celého webu i s eshopem. Aktuální cenu za hosting i se šablonou včetně uživatelské podpory najdete zde, můžete pak ušetřit za zrušení vašeho současného hostingu, protože si ponecháte jen své doménové jméno, za které platíte cca 150Kč ročně. V případě jakýchkoli dalších dotazů mi můžete napsat email.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • V.I.P. novinky

  Přihlašte se k V.I.P. novinkám Miloslava Látala a získejte přístup k neveřejným nabídkám online kurzů, webinářů a hodnotného obsahu ZDARMA

  Neveřejné nabídky a hodnotný obsah obdržíte skrze svůj e-mail zdarma několikrát do týdne. Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu já (Miloslav Látal) zpracovávat v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů pouze za účelem zasílání novinek

  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zasílání V.I.P. novinek Miloslava Látala na 4 roky. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na odkaz Odhlásit se v každé zaslané zprávě.

 • Nejnovější příspěvky
 • Archivy
 • Rubriky