Základní škola
MioWebu

Toužíte si vytvořit své vlastní webové stránky, ale bojíte se toho, že to bude náročné?

Myslíte si, že vás to bude stát majlant a budete potřebovat platit programátory a grafiky?

Díky tomuto online kurzu a MioWebu si vytvoříte svůj vlastní web sami snadno, rychle a to i bez znalosti programování. Ukážu vám, jak MioWeb získat a naučím vás jak si svůj vlastní web založit a spravovat.

Vytvořte si vlastní webové stránky na platformě MioWeb sami,
bez znalostí programování, tvorby webů, programátora i grafika.

Za 23 let práce s klienty jsem slyšel mnoho příběhů o tom, jak je

Složité a vyčerpávající vytvořit a udržovat vlastní webové stránky.

Lidé mi vypráví historky o tom, jak je nemožné dostat od programátora přesně to, co si oni sami představují. Neustálé výmluvy že něco nejde, odkládání termínů, hromada nepochopení.

Mě samotného podobné zkušenosti před lety donutily začít se učit vytvářet weby. S postupem času jsem střídal různé platformy, až jsem našel tu, která mi umožnila maximálně zkrátit dobu nutnou pro vytvoření prodejního automatu na minimum.

Pracoval jsem s klienty více než 160 úspěšných projektech a zjistil jsem...

Kolik času a energie se ušetří, pokud si webovou stránku vytvoří autor nápadu.

Právě v úspoře času, kterého máme všichni stále málo, vidím hlavní důvod, proč by se každý podnikatel, který plánuje rozšířit své podnikání, naučil vytvořit si web vlastní prodejní automat sám.

Ale pozor, není to zadarmo. Musíte chtít investovat sami do sebe a svých dovedností čas a peníze.

Výsledkem této investice je ale vaše svoboda a nezávislost.

Jak to můžu vědět? Protože mě o tom neustále přesvědčují moji klienti, kteří si mě sami našli a měli touhu stát na vlastních nohách. A díky online prodejnímu automatu se jim to podařilo. Získali nezávislost a svobodu na ostatních dodavatelích (webmasterech, programátorech a dalších, kteří se jim doteď o web starali) a zvládají péči o své weby teď sami.

Kdo jsem?

Jmenuji se Miloslav Látal, jsem IT specialistatvůrce počítačových programůonline strategií. Vytvářím prodejní automaty a učím běžné lidi bez technického talentu, jak zvládnout online svět sami.

Hovořím k lidem jejich řečí, ne tou divnou IT mluvou. Mé kurzy a návody lidé milují pro srozumitelnost a logickou posloupnost.

Co díky tomuto online kurzu zvládnete?

Získat MioWeb na zkoušku

V případě, že nevíte co je MioWeb, tak vám ukážu jak získáte svou ukázkovou verzi na 14 dní zdarma, ve které si vytvoříte svůj první web a ověříte si, že to zvládnete hladce sami.

Nastavit web pro obchod

Dopodrobna vás provedu potřebným nastavením technických věcí v pozadí, abyste mohli sledovat provoz na vašem webu a mohli používat placenou reklamu na Facebooku.

Propojení automatu

Společně propojíme váš nový web s aplikací pro email marketing a fakturací, abyste ze svého webu mohli vytvořit skvěle fungující prodejní automat.

Zvolit vhodnou edici

Odhalím vám v čem se liší jednotlivé edice a jak si vybrat tu nejvhodnější právě pro vaše zamýšlené podnikání.

Pracovat s editorem

V praktických návodech vás naučím jak vizuálně pracovat s editorem stránek v MioWebu tak, aby váš web byl jedinečný a snadno srozumitelný zákazníkům.

Funkci CSS stylů

Odhalím vám jak fungují kaskádové styly, které tvoří webovou stránku a jak dosáhnout toho, aby se stránka chovala tak, jak si přejete právě vy.

Sami si dokážete vytvořit prodejní web tak rychle,
že byste to nikdy nečekali!

Zamilujte si tvorbu webu

Po zkušenostech se stovkami klientů vím, že si i vy zamilujete tvorbu svého webu, protože vám to dá svobodu. Už nikdy žádné dohadování s programátory a grafiky. Udělejte si stránku podle svého záměru a tečka.

Jak se to naučíte?

 • 1
  Díky detailnímu záznamu obrazovky v 8 video-lekcích [138 minut]
 • 2
  S podrobným vysvětlujícím komentářem i pro laiky
 • 3
  Video si můžete kdykoliv pozastavit, než dokončíte úkol
 • 4
  Rychle, bez zbytečné omáčky
 • 5
  Praktickým a ověřeným postupem krok za krokem
 • 6
  Nepřeskočíte ani nevynecháte žádnou důležitou část

Proč většina lidí s vlastním webem neuspěje?

Většina lidí, kteří chtějí vytvořit web, vidí web jako vizitku. Jenomže web jako vizitka už dávno nefunguje pro generování nových zákazníků.

Chybí jim znalosti o online marketingu a neví, jak vytvořit online prodejní automat. Ba ani netuší, jak vše zkompletovat do funkčního podnikání.

Já sám jsem na tom byl stejně a trvalo mi přes patnáct let, než jsem pochopil, že...

Mít web jako vizitku s ceníkem
k vytoužené svobodě nestačí.

 

Online kurz předčí vaše očekávání, pokud:

VÁS VÁŠ WEBMASTER VYTÁČÍ

neustále dostáváte jiné webové stránky než jste požadovali a máte web pořád jako vizitku jakoby zamrzl před dvaceti lety. Přesvědčte se sami, že s vizuálním editorem dokážete vytvořit web sami, protože nepotřebujete dopředu žádné znalosti o kódování nebo tvorbě webu.

NEVÍTE CO PŘESNĚ DĚLAT

jakou platformu zvolit, když dnes je tolik možností a každý slibuje hory doly. Bojíte se nekonečné hodiny hledat chyby proč něco nefunguje. Přitom je potřeba se podívat na celý automat a použít takové nástroje, které spolu perfektně spolupracují.

NEJSTE IT ODBORNÍK

MioWeb obsahuje vizuální editor, ve kterém si stránky naklikáte a nemusíte nic kódovat. Třeba si i myslíte, že tohle nikdy sami nedáte protože to umí jenom ti ajťáci. Diky záznamu obrazovky s postupem krok za krokem to zvládnete sami.

A pro koho kurz není?

Máte již svůj MioWeb a ovládáte jeho editor

V případě, že již MioWeb máte, umíte používat jeho editor a máte spojené aplikace SmartEmailing a FAPI do funkčního online prodejního automatu, tak zde nic nového nenajdete.

Pokud používáte jiný nástroj na tvorbu webu

Tento online kurz se specializuje výhradně na platformu SmartSelling a.s. Tedy MioWeb, SmartEmailing a FAPI. V případě, že používáte jiné aplikace pro web (WordPress s jinou šablonou, Wix, ...) není tento kurz pro vás.

Jaké lekce jsou v kurzu?

Jak kurz vypadá uvnitř?

A co říkají ti, kteří již mou školou MioWebu prošli?

Nikdy v živote by som sa nedostala s MW tak ďaleko bez Mílových video návodov a podpory cez skype. Trpezlivo dokázal previesť cez FAPI, SE a MW aj dušu vysoko tvorivú, ktorá používa počítač ako užívateľ tak, že si dokážem vytvoriť členskú sekciu už aj bez videí. Rozumiem tomu čo robím a viem bezpečne vytvoriť to, čo potrebujem či na blogu, ale aj na stránkach. Ja za seba vrele odporúčam Mílove on-line služby, aby ste sa s MW posúvali už len 7-Mílovými čižmami vpred a rýchlejšie si tak plnili svoje sny pomocou MW.
katarinaholub.sk

Katarína Ameeta Holubová,
Trakovice - Slovensko
Tvůrkyně z pedigu a online podnikatelka

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

S mojí garancí si můžete být na 100% jistí, že se vám vaše investice do svého vzdělání vrátí.
V případě, že po absolvování kurzu nebudete přesvědčení, že tyto znalosti využijete v praxi,
tak mi jen do 30 dnů od koupě napište email a já Vám bez zbytečných otázek
vrátím všechny vámi za tento kurz zaplacené peníze... Bez průtahů. HNED.

Položte si otázku:

Stojí za to naučit se vytvořit web podle vlastních představ,
abyste se už nikdy nemuseli dohadovat s dodavateli a
aniž byste za to museli někomu platit?

Nyní máte šanci už za 138 minut začít tvořit svůj web,
který bude vaším prodejním automatem.

Dovolte si získat nezávislost, naučte se
vytvořit svůj web vlastníma rukama
a pořiďte si online kurz nyní jen za:

488 Kč

včetně DPH

Nejčastější otázky a odpovědi:

Co když o tom jak se dělá web vůbec nic nevím?

V online kurzu vás seznámím a provedu všemi nezbytnými kroky, které jsou potřeba získání ukázkové verze MioWebu na 14 dní. Poté je možné pokračovat v placené verzi. Součástí kurzu jsou detailní screencasty (záznamy obrazovky), ze kterých se snadno naučíte vytvořit a spravovat svůj web sami. Dokonce nepotřebujete ani složitě stránky vymýšlet, stačí si vybrat z připravených šablon stránek a jen je vyplnit.
Miloslav Látal
Miloslav Látal
Neobyčejný vývojář a autor

Proč se učit zrovna od Míly?

Míla je IT specialista a vývojář, který učí obyčejné lidi počítačové dovednosti, které jim pomáhají v plnění vlastních snů. Jako expert na aplikace SmartSelling a.s. a online strategie konzultuje se svými zákazníky jejich potíže na které narazí ve svém online podnikání. Posledních 4 letech se soustavně věnuje vzdělávání lidí, kteří si potřebují osvojit oblast IT potřebnou pro online podnikání.

Kolik času mi zabere online kurz?

Online kurz je vytvořen na základě online konzultací a jeho 8 lekcí má celkovou délku 138 minut. Videa obsahují praktické záznamy obrazovky, ve kterých krok a za krokem bez zbytečné omáčky pochopíte a provedete práce přímo na svém webu.

Kolik to stojí a můžu platit na splátky?

Vzhledem k ceně kurzu není prodej na splátky ve fakturačním systému nastavený.

Do kdy lze uplatnit garanci?

Garance vrácení peněz trvá 30 dní a posledním dnem garance je 30. den od úhrady.

Co když budu mít v online kurzu dotazy?

Klientům vždy kladu na srdce: Žádný dotaz není hloupý. V každé lekci pod videem najdete diskusi, ve které můžete najít odpovědi na vaše otázky a také tam samozřejmě můžete vkládat vaše dotazy a komentáře, na které já osobně pravidelně odpovídám. Můžete mi také přímo zaslat email s dotazem na adresu miloslav@miloslavlatal.cz a já vám na něj během krátké doby odpovím, případně si spolu domluvíme osobní konzultaci.

Co když zjistím, že online kurz není pro mě?

Nekupujte zajíce v pytli! Na online kurz je k dispozici moje garance vrácení peněz po dobu 30 dní od úhrady. Jak funguje? Od úhrady máte celých 30 dní na to, abyste si postupně osvojili práci v MioWebu a vytvořili své vlastní webové stránky v ukázkové verzi a ověřili si tak přímo na sobě, že vytvořit a spravovat web dokážete i vy. Věřím, že budete z online kurzu nadšení a investice se vám velmi rychle vrátí! Pokud si i přesto nebudete jistí, tak mi jednoduše napište email a já vám bez zbytečných otázek vrátím všechny vámi za online kurz zaplacené peníze. Rád jednám fér.

Stále váháte?

Mé zkušenosti z podpory klientů, kteří používají nebo přešli na aplikace MioWeb, SmartEmailing a FAPI jednoznačně potvrzují, že je možné aby si funkční online podnikání dokázal vybudovat každý, který má co nabídnout zákazníkům.

Je potřeba se vzdělávat a zjistit, jak to dělají úspěšní. Proto již přes dva roky poskytuji podporu lidem v klubu Placen za svou existenci, ve kterém spolu s ostatními experty učíme online strategie a technické postupy jak si vybudovat úspěšné online podnikání.

Trénink získává od členů klubu 5 z 5 hvězdiček.

Na nic nečekejte! Pouze DNES získáte:

Online kurz ZÁKLADNÍ ŠKOLA MIOWEBU

3776 Kč


Celková hodnota

3776 Kč 488 Kč

Proč za tuto podezřele nízkou cenu?

Protože to, co bych vás učil osobně minimálně 2 hodiny při online konzultaci, vám mohu předat díky tomuto natočenému online kurzu.

Nemusíte se tedy objednávat ke mně na konzultaci, domlouvat si volný termín a čekat, až budeme mít oba v kalendáři volno. Vím, že z tohoto kurzu budete mít stejný užitek, jako z osobní výuky.

Podtrženo a sečteno

Právě teď můžete investovat 488 Kč do sebe a začátku svého online podnikání, což je stejné jako kdybyste si koupili vzdělávací knihu, svezli se 15x v MHD v Praze, nebo zašli na pracovní oběd s klientem.

Ale s úplně jiným výsledkem!

Tato investice se vám začne vracet v podobě zvýšení vaší nezávislosti při tvorbě webu. Sami si vytvoříte webové stránky podle svých plánů, aniž byste je museli někomu pracně vysvětlovat a s hrůzou čekat na výsledek, jestli bude odpovídat vašim představám.

ANO, chci získat kurz.

VSTUPTE JEN ZA

3776 Kč

488 Kč

včetně DPH

Kdy chcete začít se svým
online podnikáním, když ne TEĎ?

Díky vlastnímu prodejnímu webu, který se
snadno naučíte vytvořit díky tomuto online kurzu,
začnete svou cestu za nezávislostí a svobodou teď hned.

Upozornění pro členy klubu Placen za svou existenci:

Tento kurz je k dispozici v klubové sekci také zdarma
v rámci vašeho základního předplatného.

V případě, že nejste členem a máte zájem i o další mé tréninky,
požádejte o svou pozvánku do našeho mentoring klubu Placen za existenci.