Vyzývavý
FAPI formulář

Chcete zvýšit průměrnou výši vaší objednávky a stále se vám to nedaří?

Používáte ve FAPI formuláři volitelnou položku, ale málo lidí si ji přidá do objednávky?

Pak vašemu formuláři chybí výzva k akci. Pojďte ji vytvořit PRAKTICKÝMI KROKY teď hned, abyste už za hodinu mohli ve svém FAPI sledovat rostoucí tržby!

Navyšte průměrnou výši objednávky tím, že vyzvete nakupujícího k dokoupení
položky navíc, která splní jeho touhu mnohem rychleji a vám zvýší zisk.

Mohl bych být dávno za vodou, kdybych dostal korunu pokaždé, když mi klient řekne, že ...

Nikdo doplňkové položky v objednávce nekupuje.

Přesvědčují mě o tom, že prodávat v objednávce Něco navíc, co by zvýšilo průměrnou výši objednávky, nemá smysl. Nefunguje jim to a celý koncept zavrhnou, jenomže oni ho nepochopili.

Není možné nabízet k hrušce jablko. Zákazník z omezeného prostoru v objednávce nepochopí, proč by měl tu položku navíc chtít. Doplňková položka musí hlavní položku objednávky doplňovat a rozšiřovat.

Zákazník musí jasně pochopit, že položku navíc musí mít.

Právě ty položky, kterými zákazník dosáhnou své touhy rychleji nebo bezpečněji, si sami zákazníci přidávají do objednávky nejčastěji. Vaším úkolem je na omezeném prostoru objednávky jasně vizuálně zákazníkovi sdělit, proč by položku měl chtít.

Výsledkem této změny je navýšení průměrné hodnoty objednávky.

Jak to můžu vědět? Protože dlouhodobě provádím změny v prodejních procesech mých klientů a výsledky měřím. Když zvýšíte průměrnou cenu objednávky, dosáhnete tím dřívější návratnosti investice do reklamy.

A když dosáhnete dřívější návratnosti investice do reklamy, můžete si dovolit více do reklamy investovat. A více investice do reklamy znamená více zákazníků a větší zisk

Kdo jsem?

Jmenuji se Miloslav Látal, jsem IT specialistatvůrce počítačových programůonline strategií. Vytvářím prodejní automaty a učím běžné lidi bez technického talentu, jak zvládnout online svět sami.

Hovořím k lidem jejich řečí, ne tou divnou IT mluvou. Mé kurzy a návody lidé milují pro srozumitelnost a logickou posloupnost.

Co díky tomuto online kurzu zvládnete?

Navýšit průměrnou objednávku

Zvýšíte svůj příjem díky prodejní položce "Něco navíc", díky které zákazník dosáhne vytouženého výsledku rychleji a vám to umožní například zvýšit své výdaje za reklamu.

Vyzvat zákazníka k akci

Dopodrobna si vysvětlíme jak upoutat pozornost zákazníka na FAPI formuláři k nákupu volitelné položky, kterou doteď nikdo nekupoval.

Používat vizuální komunikaci

V praktických ukázkách vás naučím jak vizuálně pracovat s cenou tak, aby byla vaše jedinečná nabídka mozku zákazníka srozumitelná na první pohled.

Vytvořit potřebnou grafiku

Krok za krokem vás provedu vytvořením potřebné grafiky, kterou použijeme pro vizuální komunikaci ve FAPI formuláři ve volně dostupné aplikaci.

Pracovat s CSS kódy

To co neumí FAPI přímo samo o sobě doženete díky CSS kódům, které vás nejen naučím vložit na vaše stránky, ale také vám objasním kde máte co změnit.

Otestovat objednávkové stránky

Odhalím vám svoje testovací triky, díky kterým zvládnete vyladit svou objednávkovou stránku nejen pro počítače, ale také pro mobilní zařízení, jejich obliba pro nakupování neustále roste.

Dokážete se odlišit od konkurence tak rychle,
že byste to nikdy nečekali!

Získejte nefér výhody

To že FAPI samo o sobě podobné vizuální upoutání neumí vás nezastaví a díky chytré kombinaci technik dokážete změnit své FAPI formuláře tak, že snadno předhoníte konkurenci.

A navíc získáte jako bonus ještě:

Postup krok za krokem na A4

Díky praktickému seznamu kroků se při vytváření vyzývavého FAPI formuláře neztratíte a nezapomenete na žádnou důležitou část.

Jak se to naučíte?

 • 1
  Díky detailnímu záznamu obrazovky v 6 video-lekcích [54 minut]
 • 2
  S podrobným vysvětlujícím komentářem i pro laiky
 • 3
  Video si můžete kdykoliv pozastavit, než dokončíte úkol
 • 4
  Rychle, bez zbytečné omáčky
 • 5
  S podrobným návodem krok za krokem nevynecháte žádnou důležitou část
 • 6
  Praktický postup krok za krokem ke stažení ve formátech Word a PDF

Jak pak mohou vypadat vaše objednávkové stránky?

Online kurz předčí vaše očekávání, pokud:

CHCETE ZVÝŠIT SVÉ TRŽBY

a hledáte cesty jak upoutat pozornost na něco navíc, které již teď prodáváte, ale lidé to nekupují tak, jak si představujete. Přesvědčte se sami, že vizuálním zvýrazněním vaší nabídky rázem zvýšíte počet objednávek, protože více než 3/4 klientů doteď nechápali, proč by to měli chtít.

NEVÍTE CO PŘESNĚ DĚLAT

jak to zlomit, když to FAPI samo od sebe neumí. Zákazníci přehlíží volitelnou položku v objednávce ať dělate, co děláte. Přitom ale vyzvat k akci přímo ve FAPI formuláři je možné pomocí vlastního CSS kódu.

NEJSTE IT ODBORNÍK

Kódování na webové stránce ani CSS styly vám nic neříká. Třeba si i myslíte, že tohle nikdy sami nedáte protože to umí jenom ti ajťáci. Diky postupu krok za krokem to ale zvládnete už za 60 minut sami.

A pro koho kurz není?

Pokud nepotřebujete zvýšit hodnotu průměrné objednávky prodejem Něčeho navíc

V případě, že jste spokojeni se stávající prodejem nebo nemáte produkt pro Něco navíc, který by úzce souvisel s hlavním prodávaným produktem a zajistil dosažení vysněného výsledku zákazníkem rychleji.

Pokud nepoužíváte MioWeb a FAPI

Tento online kurz se specializuje výhradně na platformu SmartSelling a.s. Tedy MioWeb, SmartEmailing a FAPI. V případě, že používáte jiné aplikace pro web (WordPress s jinou šablonou), ale máte FAPI, tak v tomto kurzu najdete způsob vytvoření upoutávky a CSS kódy. Nebudete moci ale následovat postup pro vložení kódů na váš web.

Jak kurz vypadá uvnitř?

A co říkají ti, kteří již mají výzvy ve svých objednávkách?

Nikdy v živote by som sa nedostala s MW tak ďaleko bez Mílových video návodov a podpory cez skype. Trpezlivo dokázal previesť cez FAPI, SE a MW aj dušu vysoko tvorivú, ktorá používa počítač ako užívateľ tak, že si dokážem vytvoriť členskú sekciu už aj bez videí. Rozumiem tomu čo robím a viem bezpečne vytvoriť to, čo potrebujem či na blogu, ale aj na stránkach. Ja za seba vrele odporúčam Mílove on-line služby, aby ste sa s MW posúvali už len 7-Mílovými čižmami vpred a rýchlejšie si tak plnili svoje sny pomocou MW.
katarinaholub.sk

Katarína Ameeta Holubová,
Trakovice - Slovensko
Tvůrkyně z pedigu a online podnikatelka

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

S mojí garancí si můžete být na 100% jistí, že se vám vaše investice do svého vzdělání vrátí.
V případě, že po absolvování kurzu nebudete přesvědčení, že tyto znalosti využijete v praxi,
tak mi jen do 30 dnů od koupě napište email a já Vám bez zbytečných otázek
vrátím všechny vámi za tento kurz zaplacené peníze... Bez průtahů. HNED.

Položte si otázku:

Stojí za to vyzvat zákazníka k zakoupení položky navíc,
aby se vám zvýšila průměrná hodnota objednávek,
aniž byste za to museli někomu platit?

Nyní máte šanci už za 60 minut začít prodávat Něco navíc,
kterému jinak lidé ve vaší objednávce nevěnují pozornost.

Dovolte si zvýšit své přijmy, pronikněte
do vytváření výzev k akci ve FAPI formulářích
a pořiďte si online kurz nyní jen za:

1488 Kč

včetně DPH

Nejčastější otázky a odpovědi:

Co když o tom jak se to dělá nic nevím?

V online kurzu vás seznámím a provedu všemi nezbytnými úkony, které jsou potřeba pro vytvoření poutače pozornosti pro prodej položky Něco navíc. Součástí kurzu jsou odkazy na nástroje, které můžete bezplatně používat a se kterými dokážete snadno pracovat podle mého návodu.
Miloslav Látal
Miloslav Látal
Neobyčejný vývojář a autor

Proč se učit zrovna od Míly?

Míla je IT specialista a vývojář, který učí obyčejné lidi počítačové dovednosti, které jim pomáhají v plnění vlastních snů. Jako expert na aplikace SmartSelling a.s. a online strategie konzultuje se svými zákazníky jejich potíže na které narazí ve svém online podnikání. Posledních 4 letech se soustavně věnuje vzdělávání lidí, kteří si potřebují osvojit oblast IT potřebnou pro online podnikání.

Kolik času mi zabere online kurz?

Online kurz je vytvořen na základě online konzultací a jeho 6 lekcí má celkovou délku 54 minut. Videa obsahují praktické záznamy obrazovky, ve kterých krok a za krokem bez zbytečné omáčky pochopíte a provedete úpravy přímo na svém webu.

Kolik to stojí a můžu platit na splátky?

Vzhledem k ceně kurzu není prodej na splátky ve fakturačním systému nastavený.

Do kdy lze uplatnit garanci?

Garance vrácení peněz trvá 30 dní a posledním dnem garance je 30. den od úhrady.

Co když budu mít v online kurzu dotazy?

Klientům vždy kladu na srdce: Žádný dotaz není hloupý. V každé lekci pod videem najdete diskusi, ve které můžete najít odpovědi na vaše otázky a také tam samozřejmě můžete vkládat vaše dotazy a komentáře, na které já osobně pravidelně odpovídám. Můžete mi také přímo zaslat email s dotazem na adresu miloslav@miloslavlatal.cz a já vám na něj během krátké doby odpovím, případně si spolu domluvíme osobní konzultaci.

Co když zjistím, že online kurz není pro mě?

Nekupujte zajíce v pytli! Na online kurz je k dispozici moje garance vrácení peněz po dobu 30 dní od úhrady. Jak funguje? Od úhrady máte celých 30 dní na to, abyste si postupně osvojili kroky nutné k vytváření výzev k akci ve vašich objednávkových stránkách a ověřili si tak přímo na sobě, že přechod výzvy k akci zvyšují průměrnou výši objednávky i vám. Věřím, že budete z online kurzu nadšení a investice se vám velmi rychle vrátí! Pokud si i přesto nebudete jistí, tak mi jednoduše napište email a já vám bez zbytečných otázek vrátím všechny vámi za online kurz zaplacené peníze. Rád jednám fér.

Stále váháte?

V členské sekci na vás už teď čekají tyto BONUSY:

POSTUP KROK ZA KROKEM
NA A4

(stačí zaškrtat a neztratíte se)

200 Kč ZDARMA

Býváte často vyrušováni při práci? Vyplněním praktického postupu krok za krokem se vám už nikdy nestane, že byste na něco v nastaveních zapoměli.

+

NÁVOD NA TVORBU OBRÁZKU VE VRSTVÁCH

(srozumitelný pro ty, co neovládaní grafiku)

1500 Kč ZDARMA

Jak vytvořit takovýto poutavý obrázek učím na jednohodinové online konzultaci.
S tímto podrobným návodem krok za krokem si poutavý obrázek vytvoříte sami a ve svém tempu! 

Na nic nečekejte! Pouze DNES získáte:

Online kurz VYZÝVAVÝ FAPI FORMULÁŘ

Postup KROK ZA KROKEM NA A4

Návod TVORBA OBRÁZKU VE VRSTVÁCH

1488 Kč

200 Kč

1500 Kč


Celková hodnota

3188 Kč 1488 Kč

Podtrženo a sečteno

Právě teď můžete investovat 1488 Kč do sebe a svého online podnikání, což je stejné jako kdyby jste utratili tuto částku se svou láskou za jednu romantickou večeři, natankovali palivo na ujetí 500 km do svého auta, nebo udělali běžný rodinný nákup na tři dny.

Ale s úplně jiným výsledkem!

Tato investice se vám okamžitě začne vracet v podobě zvýšení počtu zákazníků, kteří porozumí přímo v objednávce tomu, proč by si měli zakoupit spolu se základním produktem také váš produkt Něco navíc.

ANO, chci získat kurz.

(k tomu navíc zdarma se všemi bonusy)

VSTUPTE JEN ZA

3188 Kč

1488 Kč

včetně DPH

Kdy chcete začít zvyšovat průměrnou výši
vašich objednávek, když ne TEĎ?

S VÝZVOU K AKCI

STANDARD BEZ VÝZVY

Díky následování kroků pro vytvoření výzvy k akci, které si
snadno osvojíte v tomto online kurzu,
posunete své online podnikání na další level během chvíle.

Upozornění pro členy klubu Placen za svou existenci:

Tento kurz bude také uveřejněn v klubové sekci.
Budete ho mít k dispozici zdarma v rámci vašeho základního předplatného.

V případě, že nejste členem a máte zájem i o další mé tréninky,
požádejte o svou pozvánku do našeho mentoring klubu Placen za existenci.