Vysoká škola
MioWebu

Nevíte jak zvýšit obchodní výkon svého webu?

Využijte všech dostupných elementů a triků s nimi, které MioWeb nabízí!

Práce s čísly, cenami, kontakty, prodej, kampaně nebo členské sekce. Zvládněte si vytvořit svůj prodejní automat ze svého webu sami a uvidíte jak to jde rychle!

Znásobte své prodeje tím, že proměníte svůj web
na prodejní automat, který bude pracovat i když vy spíte.

Často mi píší lidé o pomoc s jejich webem a končí slovy…

Ten MioWeb mi stejně nepomáhá prodávat.

Po prozkoumání webu záhy zjišťuji, kde se skrývá jádro pudla. Složitá struktura webových stránek, ve které se musí návštěvník k nákupu složitě proklikat. Tito lidé nepochopili, že

98% prodejů probíhá na skrytých stránkách!

Viditelná část slouží k přilákání návštěvníků, jejich označení pro reklamu nebo získání jejich emailů. Následuje prodejní část, kterou návštěvníka vedeme prodejním tunelem a postupně ho proměňujeme z návštěvníka v zákazníka.

Říká se, čas všechno změní, ale ve skutečnosti musíme věci změnit my sami.

Pokud děláme věci stejně, pak i dostaneme stejný výsledek. Právě v email marketingu, práci s cenou a čísly, ceníkem s variantami a ve spolupráci s marketingovými kampaněmi a automatickým doručením online produktů vidím hlavní jádro online prodejů.

Udělejte ze svého MioWebu svého 24/7 zaměstnance.

Proč si to myslím? Protože vidím v praxi, jak toto propojení funguje nejenom mě, ale hlavně mým klientům. 1x věnujete své úsilí a čas na vytvoření prodejního kanálu a pak už automaticky opakovaně provádí prodej sám.

Kdo jsem?

Jmenuji se Miloslav Látal, jsem IT specialistatvůrce počítačových programůonline strategií. Vytvářím prodejní automaty a učím běžné lidi bez technického talentu, jak zvládnout online svět sami.

Hovořím k lidem jejich řečí, ne tou divnou IT mluvou. Mé kurzy a návody lidé milují pro srozumitelnost a logickou posloupnost.

Co díky tomuto online kurzu zvládnete?

Další prvky MioWebu

Ukážeme si jak nastavit prvky pro usnadnění sdílení vašeho webu na sociálních sítích. Jak podpoříte svou značku referencemi od zákazníků.

Čísla

Dopodrobna vás provedu psychologickými efekty práce s čísly pro podporu vašeho prodeje.

Ceník

Předložíme varianty vašich produktů zákazníkovi tak, aby si vybral skutečně každý.

Kontaktní údaje

Odhalím vám jak dát vědět o místě svého působení a usnadnit návštěvníkům vás kontaktovat.

Tabulky a katalog

V praktických ukázkách vás naučím jak vytvářet tabulku a vystavit varianty pomocí katalogu.

Kalendář akcí

Naučíte se naplánovat akce třeba na rok dopředu a pak je nechat automaticky zobrazovat na webu.

Sběr kontaktů

Vytvoříme propojení webu a sběru kontaktů pro email marketing.

Tabulky a katalog

Krok za krokem vytvoříme skutečnou prodejní cestu pro prodej vašeho ebooku na vašem webu.

Marketingové kampaně

Prozradím vám, jak naplno využít sílu časově limitované nabídky při svých prodejích.

Sami si dokážete postavit prodejní kanál tak, že  vám
bude vydělávat i když vy budete tou dobou s rodinou!

Vlastní online kurz

Krok za krokem vám prozradím, jak vytvořit váš vlastní online kurz. Členskou sekci se naučíte s postupným uvolňováním lekcí podle určeného data (všichni účastníci pojedou najednou), nebo postupně po dnech od vstupu účastníka do kurzu (a kurz může běžet po celý rok bez vaší účasti).

Jak se to naučíte?

 • 1
  Díky detailnímu záznamu obrazovky ve 13 video-lekcích [251 minut]
 • 2
  S podrobným vysvětlujícím komentářem i pro laiky
 • 3
  Video si můžete kdykoliv pozastavit, než dokončíte úkol
 • 4
  Rychle, bez zbytečné omáčky
 • 5
  Praktickým a ověřeným postupem krok za krokem
 • 6
  Nepřeskočíte ani nevynecháte žádnou důležitou část

Proč lidem MioWeb neprodává tak, jak by si přáli?

Weby které neprodávají mají společnou jednu hlavní věc: zákazník se musí k produktu doklikat sám A to je v dnešní rychlé době fatální chyba. Lidé neví, že mají chtít váš produkt. A tak ho ani nehledají. Lidé mají problém a na něj hledají řešení. Zamyslete se teď, co vy hledáte na internetu. Do vyhledávače zadáte svůj problém, na který hledáte řešení. A stejně to dělají i ostatní.

Lidem se musí zobrazit vaše stránky, které budou popisovat stejný problém, který návštěvník hledá. Jinak návštěvníka nezajímáte! Pokud už na váš web přijde, musíte ho upoutat a získat od něj email. To je vstupní brána úspěšného prodejního webu a další skryté stránky prodejního kanálu jsou páteří obchodu.

I já jsem dělal tyto chyby a díky studiu technik online obchodníků u nás i v zahraničí jsem pochopil, že...

98% úspěšného obchodního webu
běžný návštěvník nevidí.

Online kurz předčí vaše očekávání, pokud:

CHCETE ONLINE PRODÁVAT

Máte své produkty nebo školení a dnes zákazníky doslova lovíte namísto toho, aby si vás zákazníci našli sami. Postavte si online prodejní automat a čas místo prodeje můžete strávit s rodinou.

NEVÍTE CO PŘESNĚ DĚLAT

jak technicky vytvořit prodej. Jak systémy mezi sebou propojit, nastavit a zajistit tak, abyste splnili všechny zákonné povinnosti a aby zákazník dostal to, co si zakoupil.

NEJSTE ODBORNÍK V MIOWEBU

Zvládáte vizuální editor MioWebu, ale potřebujete provést všemi kroky vytvoření online prodejního systému tak, jak na sebe logicky navazují. Zkrátka vytvořit funkční prodej a jít dál.

A pro koho kurz není?

Znáte MioWeb jako své boty

V případě, že využíváte v MioWebu ceníky, kampaně, členské sekce a prodáváte jako na běžícím pásu, tak zde nic nového nenajdete.

Pokud používáte jiný nástroj na tvorbu webu

Tento online kurz se specializuje výhradně na MioWeb. V případě, že používáte jiné aplikace pro web (WordPress s jinou šablonou, Wix, ...) není tento kurz pro vás.

Jaké lekce jsou v kurzu?

Jak kurz vypadá uvnitř?

A co říkají ti, kteří již mou školou MioWebu prošli?

Nikdy v živote by som sa nedostala s MW tak ďaleko bez Mílových video návodov a podpory cez skype. Trpezlivo dokázal previesť cez FAPI, SE a MW aj dušu vysoko tvorivú, ktorá používa počítač ako užívateľ tak, že si dokážem vytvoriť členskú sekciu už aj bez videí. Rozumiem tomu čo robím a viem bezpečne vytvoriť to, čo potrebujem či na blogu, ale aj na stránkach. Ja za seba vrele odporúčam Mílove on-line služby, aby ste sa s MW posúvali už len 7-Mílovými čižmami vpred a rýchlejšie si tak plnili svoje sny pomocou MW.
katarinaholub.sk

Katarína Ameeta Holubová,
Trakovice - Slovensko
Tvůrkyně z pedigu a online podnikatelka

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

S mojí garancí si můžete být na 100% jistí, že se vám vaše investice do svého vzdělání vrátí.
V případě, že po absolvování kurzu nebudete přesvědčení, že tyto znalosti využijete v praxi,
tak mi jen do 30 dnů od koupě napište email a já Vám bez zbytečných otázek
vrátím všechny vámi za tento kurz zaplacené peníze... Bez průtahů. HNED.

Položte si otázku:

Stojí za to naučit se vytvořit prodejní automat,
abyste mohli zákazníkům prodávat 24 hodin 7 dní v týdnu,
a přitom svůj čas věnovali tomu, co máte rádi?

Nyní máte šanci už za 4 hodiny začít
tvořit své prodejní automaty.

Dovolte si přenechat prodej automatu,
naučte se tvořit prodejní cesty v MioWebu
a pořiďte si online kurz nyní jen za:

2888 Kč

včetně DPH

Nejčastější otázky a odpovědi:

Co když netuším, jak takový prodejní automat funguje?

Uvnitř online kurzu vás naučím postupy, které když zopakujete, vytvoříte si svůj vlastní prodejní automat na prodej ebooku nebo online kurzu. Součástí kurzu jsou detailní screencasty (záznamy obrazovky), ze kterých se snadno naučíte co, kde a jak nastavit, aby systém bezchybně fungoval.
Miloslav Látal
Miloslav Látal
Neobyčejný vývojář a autor

Proč se učit zrovna od Míly?

Míla je IT specialista a vývojář, který učí obyčejné lidi počítačové dovednosti, které jim pomáhají v plnění vlastních snů. Jako expert na aplikace SmartSelling a.s. a online strategie konzultuje se svými zákazníky jejich potíže na které narazí ve svém online podnikání. Posledních 4 letech se soustavně věnuje vzdělávání lidí, kteří si potřebují osvojit oblast IT potřebnou pro online podnikání.

Kolik času mi zabere online kurz?

Online kurz je vytvořen na základě osobní výuky klientů a jeho 13 lekcí má celkovou délku 251 minut. Videa obsahují praktické záznamy obrazovky, ve kterých krok a za krokem bez zbytečné omáčky pochopíte a provedete práce přímo na svém webu, SmartEmailingu a ve FAPI.

Kolik to stojí a můžu platit na splátky?

Vzhledem k ceně kurzu není prodej na splátky ve fakturačním systému nastavený.

Do kdy lze uplatnit garanci?

Garance vrácení peněz trvá 30 dní a posledním dnem garance je 30. den od úhrady.

Co když budu mít v online kurzu dotazy?

Klientům vždy kladu na srdce: Žádný dotaz není hloupý. V každé lekci pod videem najdete diskusi, ve které můžete najít odpovědi na vaše otázky a také tam samozřejmě můžete vkládat vaše dotazy a komentáře, na které já osobně pravidelně odpovídám. Můžete mi také přímo zaslat email s dotazem na adresu miloslav@miloslavlatal.cz a já vám na něj během krátké doby odpovím, případně si spolu domluvíme osobní konzultaci.

Co když zjistím, že online kurz není pro mě?

Nekupujte zajíce v pytli! Na online kurz je k dispozici moje garance vrácení peněz po dobu 30 dní od úhrady. Jak funguje? Od úhrady máte celých 30 dní na to, abyste se postupně naučili všechny postupy, které vám ukážu v kurzu a dokázali je úspěšně aplikovat na vaše stránky. Věřím, že budete z online kurzu nadšení a investice se vám velmi rychle vrátí! Pokud si i přesto nebudete jistí, tak mi jednoduše napište email a já vám bez zbytečných otázek vrátím všechny vámi za online kurz zaplacené peníze. Rád jednám fér.

Stále váháte?

Mé zkušenosti z podpory klientů, kteří používají nebo přešli na aplikace MioWeb, SmartEmailing a FAPI jednoznačně potvrzují, že je možné aby si funkční online podnikání dokázal vybudovat každý, který má co nabídnout zákazníkům.

Je potřeba se vzdělávat a zjistit, jak to dělají úspěšní. Proto již přes dva roky poskytuji podporu lidem v klubu Placen za svou existenci, ve kterém spolu s ostatními experty učíme online strategie a technické postupy jak si vybudovat úspěšné online podnikání.

Trénink získává od členů klubu 4,9 z 5 hvězdiček.

Na nic nečekejte! Pouze DNES získáte:

Online kurz VYSOKÁ ŠKOLA MIOWEBU

11328 Kč


Celková hodnota

11328 Kč 2888 Kč

Proč za tuto cenu?

Protože to, co bych vás učil osobně minimálně 6 hodin při online konzultaci, vám mohu předat díky tomuto natočenému online kurzu.

Nemusíte se tedy objednávat ke mně na konzultaci, domlouvat si volný termín a čekat, až budeme mít oba v kalendáři volno. Vím, že z tohoto kurzu budete mít stejný užitek, jako z osobní výuky.

Podtrženo a sečteno

Právě teď můžete investovat 2888 Kč do sebe pro vytvoření svého online prodejního automatu, což je stejné jako kdybyste strávili jeden romantický víkend pro dva ze Slevomatu, téměř dvakrát natankovali nádrž do svého auta, nebo koupili své lásce značkový parfém.

Ale s úplně jiným výsledkem!

Tato investice se vám začne vracet tím, že se vám uvolní ruce při prodeji vašich produktů nebo služeb. Vaše prodejní stránky spojené do prodejního kanálu se o všechno automaticky postarají. Sami se namísto prodeje budete moci věnovat vytváření nových produktů, nebo tomu, co děláte nejraději.

ANO, chci získat kurz.

VSTUPTE JEN ZA

11328 Kč

2888 Kč

včetně DPH

Kdy chcete začít prodávat bez
investice vašeho času, když ne TEĎ?

Díky vytvoření prodejních kanálů, které se
snadno naučíte v tomto online kurzu,
budete prodávat i když budete zrovna spát.

Upozornění pro členy klubu Placen za svou existenci:

Tento kurz je k dispozici v klubové sekci také zdarma
v rámci vašeho základního předplatného.

V případě, že nejste členem a máte zájem i o další mé tréninky,
požádejte o svou pozvánku do našeho mentoring klubu Placen za existenci.