Střední škola
MioWebu

Máte MioWeb a chcete se odlišit od jiných webů vytvořených ze šablony, ale nevíte jak na to?

Myslíte si, že vytvořit vlastní stránku, která bude vypadat pěkně i na mobilech je za hranicí vašich schopností?

Díky tomuto online kurzu ve svém MioWebu vytvoříte skvěle vypadající vlastní stránky snadno, rychle a to i bez znalosti programování. Ukážu vám, jak vytvářet v MioWebu efekty, které upoutají vaše zákazníky.

Odlište si sami svůj web na MioWebu od konkurence
a upoutejte pozornost návštěvníka tak, že u vás zůstane.

Během posledních 3 let jsem se setkal s mnoha lidmi, kteří mi vyprávěli o tom...

Jaký je MioWeb hrozný a všechny weby na něm vypadají stejně.

Pokaždé když jsme rozebrali problém, kteří tito lidé řešili, tak jsme došli k tomu, že neví, jak svůj web odlišit a zaujmout návštěvníka tak, aby na webu zůstal a nakoupil.

Jenomže toto není problém MioWebu samotného. Je to problém autora stránky, který stránku vytváří, protože nevyužívá potenciál editoru naplno.

Mnohdy stačí změnit mezery nebo vložit obrázky a okamžitě se změní vizuální srozumitelnost celé stránky.

Právě ve využití vizuálního sdělení, vidím smysl, který se z webových stránek vytrácí. Nikdo nestojí o hromady psaného textu na stránkách, o stránky bez emocí nebo nejasného sdělení.

Odlište právě vy svůj web úpravou vizuálního sdělení.

Jak to můžu vědět? Protože jsem placený za úspěšné zvýšení konverzní akce stránky. Dostávám peníze za to, když na stránce po mé úpravě více návštěvníků zadá svůj email nebo nakoupí. A vidím chyby na stránkách před a po úpravě.

Každý prvek na stránce musí mít svůj důvod pro svou existenci a umístění. Všechny musí do sebe vzájemně zapadat a směřovat k jedinému cíli: předat poselství.

Kdo jsem?

Jmenuji se Miloslav Látal, jsem IT specialistatvůrce počítačových programůonline strategií. Vytvářím prodejní automaty a učím běžné lidi bez technického talentu, jak zvládnout online svět sami.

Hovořím k lidem jejich řečí, ne tou divnou IT mluvou. Mé kurzy a návody lidé milují pro srozumitelnost a logickou posloupnost.

Co díky tomuto online kurzu zvládnete?

Rozložit obsah

Podíváme se na to, proč používat řádky a na formátování obsahu na různých zařízeních. Vysvětlíme si možnosti řádku s pozadím a obsahem přes celou šířku obrazovky nebo středu.

Stylizaci obsahu

Dopodrobna vás provedu stylizací obsah díky mezerám mezi řádky a obsahem. Vytvoříme moderní řádek přes celou výšku obrazovky nezávislý na zařízení a rolování na stránce pomocí kotvy.

Stukturovat stránku

Zjistíte kdy a na co použít element dva sloupce, k čemu se hodí blok a vlastní obsah, kterým ušetříte svůj čas při změnách na svém webu.

Zobrazit výzvy až po čase

Odhalím vám co dělat, když nechcete na stránce příliš velké obrázky, nebo zobrazit element po určitém čase po načtení stránky.

Podprahově působit textem

V praktických ukázkách vás naučím jak mozek zpracovává text na stránce a naučím vás finty, jak mu doručit to, co právě vy potřebujete sdělit.

Marketingové obrázky

Podělím se s vámi o mé tajné triky, jak využívat šipky v marketingových obrázcích a upravovat obrázky díky filtrům.

Sami si dokážete vylepšit své stránky,
že se od vás návštěvníkům ani nebude chtít odejít!

Zvyšte konverzní poměr

Chytrým umístěním různých druhů vyskakovacích oken můžete zvýšit konverzní poměr svých vstupních stránek.

Jak se to naučíte?

 • 1
  Díky detailnímu záznamu obrazovky v 8 video-lekcích [136 minut]
 • 2
  S podrobným vysvětlujícím komentářem i pro laiky
 • 3
  Video si můžete kdykoliv pozastavit, než dokončíte úkol
 • 4
  Rychle, bez zbytečné omáčky
 • 5
  Praktickým a ověřeným postupem krok za krokem
 • 6
  Nepřeskočíte ani nevynecháte žádnou důležitou část

Proč většina lidí na webu neprodává tak, jak si představuje?

V dnešní rychlé době musí stránka zaujmout návštěvníka do 3 sekund. A to je zatraceně málo času. Lidé nechtějí číst dlouhé texty. Jejich mozek stránku rychle zhodnotí a člověk se rozhodne, jestli zůstane, nebo ne.

Vizuální sdělení stránky má při tomto hodnocení velký vliv. Pokud chybí obrázky s emocemi, na stránce je dlouhý nečleněný text a nepoužívají se nadpisy, pak se dostavuje špatný výsledek.

I já jsem dělal chyby a díky měření na tisících stránkách jsem pochopil, že...

Grafická podoba stránky
rozhoduje o úspěchu.

 

Online kurz předčí vaše očekávání, pokud:

HLEDÁTE JAK SE ODLIŠIT

Bojíte se, že váš web zapadne mezi spoustu dalších webu vytvořených podle stejné šablony. Přesvědčte se sami, že použitím skrytých vlastností MioWebu předhoníte konkurenci a zákazníci nakoupí u vás, ani nebudou vědět pořádně proč.

NEVÍTE CO PŘESNĚ DĚLAT

jak předat klíčovou informaci o tom, co má návštěvník na stránce udělat, aby se z něj stal váš zákazník. Aplikujte zákony psychologie přímo u sebe na webu a sledujte, jak skutečně fungují.

NEJSTE ODBORNÍK V MIOWEBU

MioWeb obsahuje vizuální editor, ve kterém si stránky naklikáte, ale pro zvýšení atraktivity je potřeba udělat trochu víc. Odtajním vám své postupy krok za krokem, abyste i vy sami vytvořili magnetické stránky.

A pro koho kurz není?

Znáte MioWeb jako své boty

V případě, že využíváte v MioWebu pokročilé formátování obsahu, využíváte blogy, texty a obrázky pro upoutání pozornosti a grafické předání sdělení, tak zde nic nového nenajdete.

Pokud používáte jiný nástroj na tvorbu webu

Tento online kurz se specializuje výhradně na MioWeb. V případě, že používáte jiné aplikace pro web (WordPress s jinou šablonou, Wix, ...) není tento kurz pro vás.

Jaké lekce jsou v kurzu?

Jak kurz vypadá uvnitř?

A co říkají ti, kteří již mou školou MioWebu prošli?

Nikdy v živote by som sa nedostala s MW tak ďaleko bez Mílových video návodov a podpory cez skype. Trpezlivo dokázal previesť cez FAPI, SE a MW aj dušu vysoko tvorivú, ktorá používa počítač ako užívateľ tak, že si dokážem vytvoriť členskú sekciu už aj bez videí. Rozumiem tomu čo robím a viem bezpečne vytvoriť to, čo potrebujem či na blogu, ale aj na stránkach. Ja za seba vrele odporúčam Mílove on-line služby, aby ste sa s MW posúvali už len 7-Mílovými čižmami vpred a rýchlejšie si tak plnili svoje sny pomocou MW.
katarinaholub.sk

Katarína Ameeta Holubová,
Trakovice - Slovensko
Tvůrkyně z pedigu a online podnikatelka

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

S mojí garancí si můžete být na 100% jistí, že se vám vaše investice do svého vzdělání vrátí.
V případě, že po absolvování kurzu nebudete přesvědčení, že tyto znalosti využijete v praxi,
tak mi jen do 30 dnů od koupě napište email a já Vám bez zbytečných otázek
vrátím všechny vámi za tento kurz zaplacené peníze... Bez průtahů. HNED.

Položte si otázku:

Stojí za to naučit se zaujmout návštěvníka ještě před tím,
než opustí vaši stránku, abyste měli
vůbec šanci přeměnit ho na zákazníka?

Nyní máte šanci už za 136 minut začít měnit své stránky,
které budou měnit návštěvníky ve spokojené zákazníky.

Dovolte si vykročit směrem k úspěchu,
naučte se vizuální komunikaci v MioWebu
a pořiďte si online kurz nyní jen za:

1888 Kč

včetně DPH

Nejčastější otázky a odpovědi:

Co když netuším, jak mám zaujmout?

V online kurzu vám přímo ukážu rozdíl mezi nezajímavou stránkou co se s ní stane, když na ní uděláme změny. Sami ihned uvidíte, že ani nebudete vědět proč se vám stránka bude více líbit a budete mít větší zájem se do ní začíst. Součástí kurzu jsou detailní screencasty (záznamy obrazovky), ze kterých se snadno naučíte co, kde a jak nastavit na své stránce nastavit.
Miloslav Látal
Miloslav Látal
Neobyčejný vývojář a autor

Proč se učit zrovna od Míly?

Míla je IT specialista a vývojář, který učí obyčejné lidi počítačové dovednosti, které jim pomáhají v plnění vlastních snů. Jako expert na aplikace SmartSelling a.s. a online strategie konzultuje se svými zákazníky jejich potíže na které narazí ve svém online podnikání. Posledních 4 letech se soustavně věnuje vzdělávání lidí, kteří si potřebují osvojit oblast IT potřebnou pro online podnikání.

Kolik času mi zabere online kurz?

Online kurz je vytvořen na základě online konzultací a jeho 8 lekcí má celkovou délku 136 minut. Videa obsahují praktické záznamy obrazovky, ve kterých krok a za krokem bez zbytečné omáčky pochopíte a provedete práce přímo na svém webu.

Kolik to stojí a můžu platit na splátky?

Vzhledem k ceně kurzu není prodej na splátky ve fakturačním systému nastavený.

Do kdy lze uplatnit garanci?

Garance vrácení peněz trvá 30 dní a posledním dnem garance je 30. den od úhrady.

Co když budu mít v online kurzu dotazy?

Klientům vždy kladu na srdce: Žádný dotaz není hloupý. V každé lekci pod videem najdete diskusi, ve které můžete najít odpovědi na vaše otázky a také tam samozřejmě můžete vkládat vaše dotazy a komentáře, na které já osobně pravidelně odpovídám. Můžete mi také přímo zaslat email s dotazem na adresu miloslav@miloslavlatal.cz a já vám na něj během krátké doby odpovím, případně si spolu domluvíme osobní konzultaci.

Co když zjistím, že online kurz není pro mě?

Nekupujte zajíce v pytli! Na online kurz je k dispozici moje garance vrácení peněz po dobu 30 dní od úhrady. Jak funguje? Od úhrady máte celých 30 dní na to, abyste se postupně naučili všechny postupy, které vám ukážu v kurzu a dokázali je úspěšně aplikovat na vaše stránky. Věřím, že budete z online kurzu nadšení a investice se vám velmi rychle vrátí! Pokud si i přesto nebudete jistí, tak mi jednoduše napište email a já vám bez zbytečných otázek vrátím všechny vámi za online kurz zaplacené peníze. Rád jednám fér.

Stále váháte?

Mé zkušenosti z podpory klientů, kteří používají nebo přešli na aplikace MioWeb, SmartEmailing a FAPI jednoznačně potvrzují, že je možné aby si funkční online podnikání dokázal vybudovat každý, který má co nabídnout zákazníkům.

Je potřeba se vzdělávat a zjistit, jak to dělají úspěšní. Proto již přes dva roky poskytuji podporu lidem v klubu Placen za svou existenci, ve kterém spolu s ostatními experty učíme online strategie a technické postupy jak si vybudovat úspěšné online podnikání.

Trénink získává od členů klubu 4,9 z 5 hvězdiček.

Na nic nečekejte! Pouze DNES získáte:

Online kurz STŘEDNÍ ŠKOLA MIOWEBU

3776 Kč


Celková hodnota

3776 Kč 1888 Kč

Proč za tuto cenu?

Protože to, co bych vás učil osobně minimálně 2 hodiny při online konzultaci, vám mohu předat díky tomuto natočenému online kurzu.

Nemusíte se tedy objednávat ke mně na konzultaci, domlouvat si volný termín a čekat, až budeme mít oba v kalendáři volno. Vím, že z tohoto kurzu budete mít stejný užitek, jako z osobní výuky.

Podtrženo a sečteno

Právě teď můžete investovat 1888 Kč do sebe pro zvýšení přitažlivosti svých stránek, což je stejné jako kdybyste si dali jednu 90 minutovou masáž, jednou natankovali plnou nádrž do svého auta, nebo zašli se svou láskou na romantickou večeři.

Ale s úplně jiným výsledkem!

Tato investice se vám začne vracet v podobě zvýšení přitažlivosti vašich stránek, na které úzce závisí počet vašich zákazníků. Sami předejte své myšlenky na webové stránce vizuálními fintami, aniž byste museli nutit návštěvníky ke čtení dlouhých textů.

ANO, chci získat kurz.

VSTUPTE JEN ZA

3776 Kč

1888 Kč

včetně DPH

Kdy se chcete začít odlišit
od konkurence, když ne TEĎ?

Díky vylepšení svých stránek, která se
snadno naučíte v tomto online kurzu,
zaujměte více návštěvníků teď hned.

Upozornění pro členy klubu Placen za svou existenci:

Tento kurz je k dispozici v klubové sekci také zdarma
v rámci vašeho základního předplatného.

V případě, že nejste členem a máte zájem i o další mé tréninky,
požádejte o svou pozvánku do našeho mentoring klubu Placen za existenci.