Zvládni grafiku
Canva

Rozhlížíte se v čem a jak vytvořit svůj první a designově povedený obrázek? Potom začněte se sadou online aplikací Canva. 

Canva vám umožní jednoduchým způsobem upravovat připravené šablony různých druhů obrázků, ale také vytvářet vlastní grafické výtvory za pomoci milionů dostupných obrázků.

Zvládnete s ní dokonce upravovat vaše fotografie a to všechno ať už budete právě připojeni k internetu z vašeho počítače, tabletu nebo mobilního telefonu.

20 praktických lekcí od A do Z, jak s nástrojem zdarma Canva
získáte nezávislost na graficích a začnete šetřit své peníze za grafiku.

Co díky tomuto online kurzu sami zvládnete?

Založit účet na Canva.com

Založíte a nastavíte si vlastní účet, abyste mohli vytvářet vlastní obrázky a používat spousty obrázků z rozsáhlé fotobanky Canvy zdarma.

Ovládat prostředí Canvy

Dopodrobna si vysvětlíme ovládací prvky pro správu vytvořených obrázků, editor na jejich úpravu a také editor fotografií a nastavení efektů.

Vytvářet vlastní obrázky

Budete vytvářet vaše vlastní perfektní obrázky na základě šablon nebo za pomoci některé z mnoha typů mřížek pro rozdělení snímku.

Stylizovat fotografie

Zvládnete používat efekty na fotografie pro dosažení atraktivního vzhledu vašeho obrázku, jako by ho vytvářel profesionální grafik.

Využívat klonování

Naučíte se připravovat si vlastní šablony pro vaší grafiku a díky chytře využitému klonování ušetříte hromadu času při vytváření grafiky.

Stáhnout vhodný typ designu

Dozvíte se triky pro stažení vhodného typu designu, abyste nemuseli za stažení obrázku s placenými fotkami v budoucnu platit znova.

Dokážete i to, co byste od kreslicího programu nikdy nečekali!

Vytvářet prezentace

Díky velmi vydařeným šablonám pro prezentace vytvoříte elegantní prezentace během pár minut a můžete navždy zapomenout na placený PowerPoint.

A navíc se jako bonus naučíte také:

Poznat typy obrázků

Bezpečně poznáte rastrový a vektorový obrázek a budete umět správně zvolit typ obrázku pro vámi zamýšlené použití.

Zvolit barevný prostor

Pochopíte princip míchání barev při tisku a při zobrazení obrázku na obrazovce počítače nebo na displeji telefonu.

Vytvořit krásnou prezentaci

Naučíte se vytvářet krásné prezentace, které zdarma odprezentujete a ještě si z nich necháte vytvořit PDF.

Připravit grafiku pro tisk

Tiskaři používají divná slova jako ořezové značky, spadávka, na spad. Pochopíte co znamenají a jak s nimi musí grafik pracovat.

Jak se to naučíte?

 • 1
  Díky podrobnému video návodu v každé lekci
 • 2
  Zvládnete praktické úkoly v každé lekci
 • 3
  Můžete pokládat dotazy u každé lekce
 • 4
  Projdete 22 samostatných lekcí
 • 5
  Všechny lekce nastudujete během 48 hodin
 • 6
  A navíc načerpáte inspiraci z bonusů

Jak pak budou vypadat vaše obrázky?

 • Produktové obrázky a obaly
 • Příspěvky na sociální sítě
 • Obrázky pro blogové články
 • Reklamy
 • Vizitky, letáky, jídelní lístky

Kurz předčí vaše očekávání, pokud:

SE GRAFICE RADĚJI VYHÝBÁTE

protože všechny vaše dosavadní pokusy skončily v koši. Přesvědčte se sami, že se snadným nástrojem dokážete vytvářet obrázky, letáky a prezentace, které se budou líbit.

S GRAFIKOU CHCETE ZAČÍT, ALE

nevíte z které strany na to. Třeba si i myslíte, že nejste technicky zdatní, nebo že to nedokážete.
Právě takoví lidé oceňují na Canvě její jednoduchost a účelnost.

CHCETE SI TVOŘIT GRAFIKU SAMI

protože kamarád, co vám normálně dělá grafiku, tak zrovna nemá čas. Nebo si necháváte dělat všechno na zakázku a už se vám nechce platit vysoké částky za úpravy fotografií.

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

S mojí garancí si můžete být na 100% jistí, že se vám vaše investice do grafického vzdělání vrátí.
V případě, že po absolvování kurzu nebudete přesvědčení, že tyto znalosti využijete v praxi,
tak mi jen do 30 dnů od koupě napište email a já Vám bez zbytečných otázek
vrátím všechny vámi za kurz zaplacené peníze... Bez průtahů. HNED.

Zeptejte se sami sebe:

Stojí za to naučit se používat online nástroj ZDARMA,
se kterým si sami snadno a rychle připravíte grafiku,
za kterou byste jinak museli platit?

Nyní máte šanci už za 48 hodin vytvářet vlastní skvělou grafiku

Dovolte si více se osamostatnit,
staňte se více nezávislými na graficích a
vstupte nyní jen za:

2488 Kč

včetně DPH

Stále váháte?

V členské sekci na vás už teď čekají tyto BONUSY:

MINIMUM ZAČÍNAJÍCÍHO GRAFIKA

(ebook)

Minimum začínajícího grafika

588 Kč ZDARMA

Píšete blogové články? Chystáte se tvořit svůj web? Pak také vy potřebujete znát aspoň základy grafiky. S tímto ebookem to nebude žádný problém! 

+

MINIMUM ZAČÍNAJÍCÍHO GRAFIKA PRAKTICKY

(záznam webináře)

Minimum začínajícího grafika prakticky

988 Kč ZDARMA

Webinář, který doplňuje ebook Minimum začínajícího grafika o praktické ukázky, se kterými ještě lépe pochopíte všechny souvislosti.

A co říkají ti, kteří již kurzem prošli?

Kurz je výbornej!!! Informacemi nadupaný,velmi přehledně, podrobně a hlavně srozumitelně podaný. Paráda. Grafika byla vždycky moje noční můra a většinu jsem posílala ségře. Strávila jsem se vším vždycky hodiny času a výsledek tomu rozhodně neodpovídal. Teď už si umím poradit sama a netrvá to vůbec dlouho. Díky za kurz, obohatil mě o mnoho informací a dovedností.

Martina Mašátová

Tento skvělý kurz mi ukázal, jak i já můžu efektivně tvořit a upravovat obrázky. Grafika pro mě byla dřív velkou neznámou, ale teď už vím, jak na to. I když Canvu už nějakou dobu používám, objevila jsem v ní nové velmi zajímavé možnosti. Kapitoly jsou tady krásně popsané a dobře srozumitelné. Doporučuji všem, kdo chtějí ušetřit za služby grafika.
www.annaluksova.cz
www.partnerskaharmonie.cz

Anna Lukšovápartnerské vztahy

Miloslave, o Canvě jsem už slyšela. Díky tobě se v ní teď dokážu lépe zorientovat. Vzhledem k tomu, že je mým oborem čeština, je pro mě obzvlášť užitečné vkládání textu do obrázku a nastavení všeho, co s tím souvisí. Je bezva, že v Canvě existuje víc druhů pozadí. Někdy se mi hodí průhledné, jindy zas jednobarevné. To vše teď zvládnu a poradím si i s více objekty pozadí. Díky za vysvětlení! Také umístění objektu do pozadí nebo do popředí jde díky tvému návodu snadno a rychle. Dřív jsem to řešila nahodile a zabralo mi to moc času. Je fajn, že můžu v Canvě zpracovat i své vlastní obrázky. Díky za postup, jak je do Canvy nahrát. Dost mě uklidnilo zjištění, že mám možnost již smazaný design opět vytáhnout z koše. Občas totiž rychleji mažu než přemýšlím. Pro svoji práci budu brzy potřebovat i prezentace. A jak se tak dívám na tvé video, myslím, že i s tím si časem poradím.
www.erikahanackova.cz

Mgr. Erika HanáčkováJazyková poradkyně a korektorka

Miloslave, som veľmi rád, že som mohol byť súčasťou Tvojho online kurzu s Canvou. Som si vedomý, že už len praxou sa viem zdokonaliť. Je to o akcii. Ale Tvoje videá s podrobnými krokmi „ako na to“ mi otvorili novú sféru grafickej činnosti. Je možné, že by sa našli podobné návody, či videá na internete, ale zvolil som si Tvoju cestu. Pretože sa zatiaľ s angličtinou nekamarátim. Ešte raz ďakujem za precízne dielo. Jediné, čo by som považoval za pripomienku by bolo, že by som znížil úroveň podfarbenej hudby. Tým, že som bol sústredený na slová a obraz, ponímal som to ako rušenie myšlienok.

Pavel Navrátil

Na nic nečekejte! Pouze DNES získáte:

Online kurz ZVLÁDNI GRAFIKU CANVA

MINIMUM ZAČÍNAJÍCÍHO GRAFIKA

MINIMUM ZAČÍNAJÍCÍHO GRAFIKA PRAKTICKY

2488 Kč

588 Kč

988 Kč


Celková hodnota

4064 Kč 2488 Kč

ANO, chci získat kurz za tak zvýhodněnou cenu


(k tomu navíc zdarma další 2 bonusy)

VSTUPTE JEN ZA

4064 Kč

2488 Kč

včetně DPH

Nejčastější otázky a odpovědi:

Co když o grafice nic nevím?

Kurz je připraven tak, aby i lidé, kteří se o grafiku více nezajímali, nebo s ní doposud nepracovali vůbec, bez obtíží kurz zvládli a naučili se bez zbytečných složitostí vytvářet obrázky, za které se v žádném případě nemusí stydět.
Miloslav Látal
Miloslav Látal
Neobyčejný vývojář a autor

Proč se učit zrovna od Míly?

Míla je IT specialista a vývojář, který učí obyčejné lidi počítačové dovednosti, které jim pomáhají v plnění vlastních snů. Počítačové grafice se věnuje jako koníčku přes 31 let. Studoval tvorbu grafiky a herních animací. Pronikl do tajů, jak grafika funguje, jakými postupy se vytváří a jaké aplikace se pro její tvorbu používají. Sleduje moderní trendy, které diváka dokáží zaujmout. A při svých konzultacích předává své zkušenosti se zákonitostmi grafiky svým klientům.

Jak dlouhá jsou videa, kolik jich je a jak často se budou zveřejňovat?

Kurz obsahuje celkem 126 minut návodných videí, rozdělených tematicky do jednotlivých lekcí. Délka videa v jedné lekci je cca 5 minut (maximálně 16 minut). Vždy se jde bez zbytečné omáčky rovnou k věci. U lekcí najdete rovněž úkoly, které vám pomohou v postupu kurzem. Všechny lekce a vaše bonusy jsou dostupné IHNED. Můžete tedy nastudovat kurz stejně, jako když absolvujete jednodenní školení.

Kolik kurz stojí? Je možné jej získat na splátky?

Vzhledem k ceně kurzu není prodej na splátky ve fakturačním systému nastavený.

Do kdy lze uplatnit garance?

Garance vrácení peněz trvá 30 dní a posledním dnem garance je 30. den od úhrady kurzu.

Co když budu mít v průběhu kurzu dotazy?

Klientům vždy kladu na srdce: Žádný dotaz není hloupý. V každé lekci uvnitř kurzu najdete diskusi, ve které můžete najít odpovědi na vaše otázky a také tam samozřejmě můžete vkládat vaše dotazy a komentáře, na které já osobně pravidelně odpovídám. Můžete mi také přímo zaslat email s dotazem na adresu miloslav@miloslavlatal.cz a já vám na něj během krátké doby odpovím, případně si spolu domluvíme osobní konzultaci.

Co když zjistím, že kurz není pro mě?

Nekupujte zajíce v pytli! Na kurz je k dispozici moje garance vrácení peněz po dobu 30 dní od úhrady kurzu. Jak funguje? Od úhrady kurzu máte celých 30 dní na to, abyste kurzem prošli, v praxi ověřili, odnesli si maximum a zjistili, že zkrátka grafiku v Canvě hravě zvládnete i vy. Věřím, že budete z kurzu nadšení a investice se vám velmi rychle vrátí! Pokud si i přesto nebudete jistí, tak mi jednoduše napište email a já vám bez zbytečných otázek vrátím všechny vámi za kurz zaplacené peníze. Rád jednám fér.

Co když mám jen málo času se kurzu věnovat?

Pokud nyní vstoupíte, tak celý kurz je vám k dispozici doživotně v online členské sekci. Můžete jít vlastním tempem a k lekcím se libovolně vracet… Pokud tedy zvažujete, zda vstoupit teď, tak doporučuji se rozhodnout a vstoupit nyní. Tato zaváděcí cena totiž bude platit jen pár dní. Pak totiž kurz opět zdražím na standardní cenu 7364 Kč vč. DPH.

Opravdu je Canva zadarmo?

Není to žádný trik a nástroj Canva je skutečně zadarmo. Stačí si jen zřídit přístup do aplikace (podrobný návod je součástí kurzu) a začít vytvářet grafiku. Pokud budete používat své vlastní fotografie, obrázky stažené z fotobank, nebo neplacené obrázky přímo z databáze Canvy, tak nebudete potřebovat ani nastavit platební kartu k vašemu účtu.

Vstupem do kurzu nyní získáte:

Online kurz ZVLÁDNI GRAFIKU CANVA

MINIMUM ZAČÍNAJÍCÍHO GRAFIKA

MINIMUM ZAČÍNAJÍCÍHO GRAFIKA PRAKTICKY

2488 Kč

588 Kč

988 Kč


Celková hodnota

4064 Kč 2488 Kč

ANO, chci využít TUTO POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST
a získat tento kurz za výhodnou cenu!

(k tomu navíc zdarma další 2 bonusy)

VSTUPTE JEN ZA

4064 Kč

2488 Kč

včetně DPH

Kdy chcete začít šetřit peníze za grafiku,
když ne TEĎ?

Ovládání nástroje Canva (dostupný ZDARMA) a základy grafiky,
které si snadno osvojíte v tomto online kurzu, vám postačí k tomu,
abyste si dokázali sami vytvářet grafiku nejen na svůj web.