OBJEDNÁVKA

Facebook reklama pro začátečníky

Vstupem do kurzu TEĎ získáte:

Online kurz
FACEBOOK REKLAMA PRO ZAČÁTEČNÍKY

1488 Kč


Celková hodnota

1488 Kč

Vyplňte svou objednávku zde:


100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

S mojí garancí si můžete být na 100% jistí, že se vám vaše investice do grafického vzdělání vrátí. V případě, že po absolvování kurzu nebudete přesvědčení, že tyto znalosti využijete v praxi, tak mi jen do 30 dnů od koupě napište email a já Vám bez zbytečných otázek vrátím všechny vámi za kurz zaplacené peníze... Bez průtahů. Hned.

VAŠE ÚDAJE JSOU V BEZPEČÍ

Garantuji Vám 100% soukromí. Pohybujete se na tomto webu pomocí zabezpečeného protokolu https a všechny informace jsou bezpečně šifrovány. Velmi si vážím vaší důvěry a vaše údaje NIKDY nesdělím jiným subjektům. Vaše data jsou u mě zkrátka v bezpečí.

ZABEZPEČENÁ PLATBA

Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL.

MÁTE DOTAZ?

V případě, že máte jakékoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat na emailu miloslav@miloslavlatal.cz nebo na tel. +420 723 103 642. (Na telefonu jsem vám k dispozici od 9 do 16 hod. V případě nedostupnosti mi pošlete SMS a já vám zavolám zpět)Čekám na vás uvnitř 😉

Miloslav Látal
Miloslav Látal
Neobyčejný vývojář

A co říkají ti, kteří mými kurzy prošli?

Sláva Černý

Spoluautor dovychovat.cz

Nikdy v živote by som sa nedostala s MW tak ďaleko bez Mílových video návodov a podpory cez skype. Trpezlivo dokázal previesť cez FAPI, SE A MW aj dušu vysoko tvorivú, ktorá používa počítač ako užívateľ tak, že si dokážem vytvoriť členskú sekciu už aj bez videí. Rozumiem tomu čo robím a viem bezpečne vytvoriť to, čo potrebujem či na blogu, ale aj na stránkach. Ja za seba vrele odporúčam Mílove on-line služby, aby ste sa s MW posúvali už len 7-Mílovými čižmami vpred a rýchlejšie si tak plnili svoje sny pomocou MW.
katarinaholub.sk

Katarína Ameeta Holubová,
Trakovice - Slovensko
Tvůrkyně z pedigu a online podnikatelka

Moc pěkný den, Mílo, jsem ráda, že jsem se dostala k vašemu online kurzu, spousta technických věcí je mi teď jasnější a postupně je zařazuji do svého projektu a projektů, na kterých se podílím. Díky za velmi propracovaný a srozumitelný kurz!
zivotbezhormonalniantikoncepce.cz

Adéla NovákováZakladatelka Života bez HA

Nejčastější otázky a odpovědi:

Co když o Facebooku nic nevím?

V online kurzu vás seznámím s prostředím Facebooku, provedu vás založením účtu a všemi potřebnými nastaveními. Součástí kurzu jsou i odkazy na další zdroje, kde najdete více informací v případě, že se budete chtít dozvědět ještě něco dalšího.
Miloslav Látal
Miloslav Látal
Neobyčejný vývojář a autor

Proč se učit zrovna od Míly?

Míla je IT specialista a vývojář, který učí obyčejné lidi počítačové dovednosti, které jim pomáhají v plnění vlastních snů. Jako expert na aplikace SmartSelling a.s. a online strategie konzultuje se svými zákazníky jejich potíže na které narazí ve svém online podnikání. Lidé oceňují jasnost a srozumitelnost při výuce podle jeho videonávodů nebo při osobních konzultacích.

Kolik času mi zabere online kurz?

Online kurz se skládá z 10 lekcí má celkovou délku 100 minut. Videa obsahují praktické záznamy obrazovky, podle kterých se krok za krokem bez zbytečné omáčky naučíte vytvářet reklamy na Facebooku.

Kolik to stojí a můžu platit na splátky?

Cena je 1488 Kč vč. DPH. Vzhledem k takto nízké ceně není prodej na splátky ve fakturačním systému nastavený.

Do kdy lze uplatnit garanci?

Garance vrácení peněz trvá 30 dní a posledním dnem garance je 30. den od úhrady.

Co když budu mít v online kurzu dotazy?

Klientům vždy kladu na srdce: Žádný dotaz není hloupý. V každé lekci pod videem najdete diskusi, ve které můžete najít odpovědi na vaše otázky a také tam samozřejmě můžete vkládat vaše dotazy a komentáře, na které já osobně pravidelně odpovídám. Můžete mi také přímo zaslat email s dotazem na adresu miloslav@miloslavlatal.cz a já vám na něj během krátké doby odpovím, případně si spolu domluvíme osobní konzultaci.

Co když zjistím, že online kurz není pro mě?

Nekupujte zajíce v pytli! Na online kurz je k dispozici moje garance vrácení peněz po dobu 30 dní od úhrady. Jak funguje? Od úhrady máte celých 30 dní na to, abyste si postupně osvojili kroky potřebné pro založení vaší reklamy na Facebooku, v praxi si je vyzkoušeli a ověřili si tak přímo na sobě, že reklamu na Facebooku hravě zvládnete i vy. Věřím, že budete z online kurzu nadšení a investice se vám velmi rychle vrátí! Pokud si i přesto nebudete jistí, tak mi jednoduše napište email a já vám bez zbytečných otázek vrátím všechny vámi za online kurz zaplacené peníze. Rád jednám fér.