Členské sekce

Zde najdete vstupní stránky do všech mých kurzů.
Pokračujte prosím na výběr kurzu, který chcete studovat a máte jej zakoupený.

Zvladni grafiku

Zvládni grafiku

Vstupte do kouzelného světa počítačové grafiky, kterou s mojí pomocí snadno zvládnete. Naučím vás využívat grafické aplikace pro Windows, které jsou zcela zdarma a výsledky vaší grafické práce si pak v ničem nezadají s výtvory z draze placených aplikací.

Rozhlížíte se v čem a jak vytvořit svůj první a designově povedený obrázek? Potom začněte s aplikací Canva. Chcete ozvláštnit vaše obrázky o efekty? Potom aplikace Paint.NET je ta správná volba pro úpravu vašich fotografií. Chtěli byste umět vytvářet zakřivené texty, loga nebo infografiku? S Inkscape to nebude žádný problém.

Zvládni web

Bojíte se založit si a spravovat svůj web sami? Nepotřebujete mít teď ŽÁDNÉ TECHNICKÉ DOVEDNOSTI, ale pokud umíte klikat myší, tak si dokážete svůj web vytvořit! Zvládněte si vytvořit svůj web sami, podle svých představ a uvidíte jak je to snadné!

Chcete mít krásný web i na mobilech? Přemýšlíte jak zlepšit vzhled svého webu? Nepotřebujete mít teď ŽÁDNÉ KÓDOVACÍ ZNALOSTI, ale dokážete na svém MioWebu vytvořit doslova zázraky!Zvládněte vytvořit skvělý vzhled svého webu a navíc s triky pro vyšší čtenost vašeho obsahu!

Zvládni Facebook

Jdi tam, kde jsou tví zákazníci. Ano, je to pravda. Ale jak se k nim dostat? Vstupte za nimi na Facebook, založte si firemní stránku a zvyšte dosah svých příspěvků. Získejte náskok a naučte se, jak snadno se vytvoří reklama na Facebooku.

Zvládněte vytvořit Vaší první reklamu krok za krokem, pochopte vyhodnocování statistik bez kterých se rozhodně neobejdete a také optimalizaci reklam, aby vaše reklamy byly vždy maximálně efektivní.